Fotky mé výroby

Máme doma dvě kočky!

29. ledna 2014 v 11:07 | Hanka Rose
Zdravím! Mám tu pro vás pár fotek našich dvou kočiček. Jsou obě dvě stejné rasy a myslím, že bez indícií by si je lidé pletli nebo si mysleli, že máme jen jednu, když by je neviděli pohromadě. Každopádně my doma je rozeznáme. Bella je celá hubená a drobná. Siva má tlustší ocas a oči blíž u sebe. No, podívejte se sami.

Tohle je z jejich prvního společného dne. Dost se praly a honily, ale to dělají vlastně pořád. (Bella vlevo)

Fotka, na kterou jsem pyšná

17. listopadu 2013 v 10:50 | Hanka Rose
Zdravím! Dlouho jsem tu nebyla a za to se omlouvám. Přináším krátký článeček s jedinou fotkou. Vyfotila jsem ji asi před měsícem, když jsme byli na víkend na vysočině. Šli jsme po okolí na kešky a cestou jsem uviděla tohle. Byla jsem z toho unešená! Co tomu říkáte vy?

Fotky z Chorvatska

13. srpna 2013 v 17:13 | Hanka Rose
Na začátku července jsme jeli do Chorvatska, jak už jsem vám tady psala. Ještě jsem vám ale neukázala některé fotky odtud. Bylo tam opravdu nádherně.

Francie 04.

20. května 2013 v 19:32 | Hanka Rose
A dostáváme se k poslednímu dnu prožitému ve Francii. Ve škole měli takový karnevalový den. Osobně se mi moc líbí, že se každý převlekl, za co chtěl, a prostě tak šel do školy. Viděla jsem tam hodně úžasných kostýmů.


Francie 03.

6. května 2013 v 22:13 | Hanka Rose
Připravila jsem další fotky z Francie! Znáte Pont du Gard? Je to nejznámější akvadukt ve Francii, který byl postaven za římské doby. Je to opravdu velkolepá stavba a tak jsem moc ráda, že jsem zrovna tam mohla být a projít se tam.

Francie 02.

5. května 2013 v 15:40 | Hanka Rose
A máme tu druhou část fotek z Francie. První je fotka jejich školy, kde mě překvapilo, že tam visela i česká vlajka. Bylo to proto, že jsme tam my byli a že jsou naše školy nějak spřízněné. Moc se mi to líbilo.

Francie 01.

21. dubna 2013 v 19:27 | Hanka Rose
Zdravím! Přináším vám fotografie z mé cesty do Francie, kterou jsem podnikla na konci března. Tady je článek, ve kterém jsem o tom psala. Pro dnešek tu mám fotky z našeho prvního dne tam.

Navštívili jsme Arles a prohlédli si tamější památky.

Sněží!

14. února 2013 v 19:53 | Hanka Rose
Líbí se vám sníh? Mě strašně. Akorát za okny se na něj dívá mnohem líp... Každopádně včera cestou do školy a ze školy jsem se občas zastavovala a fotila si tu bílou nádheru. Samozřejmě jen na mobil, ale kvalita není tak špatná. Jsem s tím docela spokojena. Když jsem tak procházela bílou krajinou a dívala se na vzdálené bílé lesy pokryté mlhou a na nejbližsí stromy a jejich bílé větve, vnímala jsem najednou ticho a klid. Harmonii. Líbila se mi ta atmosféra.

Velká Británie 06.

30. září 2012 v 23:23 | Hanka Rose
Jsem tu naposledy s tou Vekou Británií. Na konci týdne jsme zavítali do Londýna, kde jsme konečně viděli ty nejznámější památky v centru Londýna. Autobus nás vysadil u London Eye, odkud jsme měli skvělý výhled na Big Ben.


Velká Británie 05.

29. září 2012 v 23:23 | Hanka Rose
Dnes tu mám jen pár fotek. První je z Hampton Court. Obrovský zámek, který jsme ani neprošli celý. Ale líbilo se mi to tam a kdyby nepršelo a bylo víc času, určitě bych si to užila víc. Líbilo se mi Maze - bludiště, kde to bylo podobné tomu bradavickému, akorát menší a mírumilovnější.


Velká Británie 04.

27. září 2012 v 23:23 | Hanka Rose
A pokračujeme v našem putování Anglií. Dostali jsme se do Bodiam Castle, kde to bylo docela pěkné, ale zřícenina hradu mi stejně nic neříká. Jako první tu ale máme fotku z jednoho muzea, kde byla úžasná krásná nepoškozená červená telefonní budka. Venku na ulicích většinou nebyly tak krásné. Přemýšlela jse, jestli by se mi podařilo dostat se na ministerstvo kouzel...


Velká Británie 03.

26. září 2012 v 23:23 | Hanka Rose
A do třetice! Vyrazilo se do Hastings. Teda aspoň myslím, že to je právě ono. Tam se mi to docela líbilo. Šli jsme jakoby do muzea nebo prostě místa, kde nás seznámili se Smugglers. Měli to tam fakt pěkně udělané.


Velká Británie 02.

24. září 2012 v 23:23 | Hanka Rose
Včera jsme se dostali jen k Tower of London. Ovšem den ještě neskončil a my se potulovali Londýnem, malinko se i ztratili, až jsme se zastavili u nějakého slavného kostela. Promiňte mi, že fakt nevím, jak se jsmenuje :) Že by St. Paul's Cathedral? Možná :)

Velká Británie 01.

23. září 2012 v 23:23 | Hanka Rose
V červnu jsem vám psala, že pojedu na týden do Anglie. Nějak se mi ale nechtělo pak sem dát fotky a něco napsat o tom, jak jsem se měla. Přišla na to řada až teď. Přináším vám tedy sérii fotek s nějakým tím komentářem. Bude to asi na víc článků, protože se mi nechce to zkracovat nebo do jednoho článku cpát nevímkolik fotek.


Úplně normální cesta do školy

11. září 2012 v 18:31 | Hanka Rose
Hned první školní den (stále mám chuť říct prvního září - jo, jsem trochu dezorientovaná), jak jsem šla do školy, pěkně jsem si vykračovala cestičkou známou, ale docela zamlženou. Jakože fakt hodně zamlženou. První školní den bylo úžasné počasí. Viděla jsem tak na pět metrů, možná deset, dál ne. Byl to úžasný pocit, jít víceméně nikam a přesto jít, sama...

Vyfotila jsem.

26. srpna 2012 v 19:19 | Hanka Rose
Už to budou dva roky, co jsem vyfotila tuto fotku. Nikdy jsem ji nepoužila a teď mě zaujala. Už ani nevím, kde jsem to vyfotila. Líbí se mi. Co myslíte vy?


Nějak zkracuju články, co? :D

Mé kešky z dovolené

26. srpna 2012 v 17:52 | Hanka Rose
Na dovolené jsme poznávali nové kouty Česka. Každé ráno před odjezdem jsem si našla aspoň jednu kešku, která by se v okolí našeho výletu dala najít. Pomáhal mi taťka, sestra nebo ostatní děti. Bylo to různé. Bavilo mě to, protože každý výlet byl ještě spojený s hledáním a většinou nalezením pokladu.

Týden výletů

23. srpna 2012 v 19:57 | Hanka Rose
... aneb byla jsem na naší dovolené po Česku

Víte, už to byl devátý rok, co jsme jeli s dalšími pěti rodinami na dovolenou. Vždycky jsme někde v horách a zde se dělají různé výlety, na kterých poznáváme krásy Česka. Letos jsme byli v Beskydech. Prošli jsme si skanzen v Rožnově pod Radhoštěm, jeli na koloběžkách z Radhoště, prošli hrad Hukvaldy a Štramberk a taky jsme si zalozili v Gibon Parku. Moc se mi tato dovolená líbila. Co vy? Kde jste letos byli?

Nevěřím tomu, že jsem to vyfotila

15. července 2012 v 22:22 | Hanka Rose
Zdravím vás! Včera jsem fotila duhu, to víte. Chvíli potom jsem ještě fotila nebe na druhé straně. Stmívalo se a bylo to nádherné! Fotky se povedly, ale jedna... jedna byla úplně jiná. Nevím, jestli se foťák zbláznil nebo chtěl dokázat něco víc, ale vyfotil tohle. Musím se tím pochlubit. Je to... Já nevím, jaké to je, ale dělá to na mne dojem. Co tomu říkáte?


Upřímně, foťák si ze mne asi fakt dělal srandu. To nebe nebylo tak moc červené, ale tohle se mi prostě líbí.

Zachytila jsem něco barevného

14. července 2012 v 21:04 | Hanka Rose
Celý den jen sedím u notebooku, sleduju seriály, chatuju s přáteli nebo hraju stolní hry. Ano, tak trávím většinu času o prázdninách, když není pěkné počasí. Jako dnes. Celý den je venku pochmurno, chvíli prší, chvíli ne. Prostě se nedá nic dělat. A když se jednou podívám z okna, vidím zataženo, všude tmavo, ale něco na tom bylo zajímavého. Až po chvíli jsem si všimla duhy, která se rozpínala z jedné strany na druhou, ale byla vidět celá. Začala jsem hledat foťák, ale nemohla jsem ho najít! Hurá, byl pod polštářem. Otevřela jsem okno nehledě na to, že venku nejsou zrovna letní teploty, a fotila. Štvalo mě, že se mi do foťáku nevlezla celá. Nevadí, to nějak dám! Vylezla jsem do podkroví, ale ani odtud to nebylo lepší. No a na střechu se mi lézt nechtělo, i když věřím, že to bych ji už celou měla.

 
 

Reklama© Hanka Rose 2010 - 2014