Srpen 2013

Trip to Prague

22. srpna 2013 v 17:10 | Hanka Rose |  Můj deníček
Byla jsem skoro na týden u sestřenky v Praze. Byly to úžasné dny! Jediné, co se mi na nich nelíbilo, bylo každodenní vstávání z postele. Jinak jsme si to parádně užily. Byly jsme na procházce, nakupovaly jsme oblečení, což nám zabralo půl dne, a to dvakrát! Taky jsem si vyzkoušela golf. Dřív mě to nijak nebralo. Je to pomalý sport, u kterého se moc chodí. Co je na tom zajímavého? No, když nezkusíš, nepochopíš. A já to zkusila a opravdu pochopila, co je na tom krásného. Zaprvé musíte přesně napodobit jeden jediný pohyb. Jenže on je tak jednoduchý, že je zároveň strašně těžký. Každopádně se mi celkem dařilo. Asi štěstí začátečníka. No a potom taky to chození od jamky k jamce? Vlastně je to zábava! Takových šest jamek nám zabralo dvě a půl hodiny! Ani mi to nepřišlo. Takže když budete mít možnost, doporučuji si to aspoň vyzkoušet.

Fotky z Chorvatska

13. srpna 2013 v 17:13 | Hanka Rose |  Fotky mé výroby
Na začátku července jsme jeli do Chorvatska, jak už jsem vám tady psala. Ještě jsem vám ale neukázala některé fotky odtud. Bylo tam opravdu nádherně.


Moje spolusedící

5. srpna 2013 v 17:21 | Hanka Rose |  Kresba a tvorba
A máme tu opět článek s mými výtvory ze školy. Kreslím všechno možné, ale poslední měsíce jsem se zaměřila spíš na lidi a okolí. Proto jsem samozřejmě začala s tím nejbližším a to mojí spolusedící. Nejprve jsem kreslila její ruku. Skoro celou hodinu s ní nesměla pohnout. Naštěstí tenkrát byla angličtina a tak ji skoro nepotřebovala. O pár dní později taktéž v anglinčtině jsem zkusila něco těžšího - ji samotnou. Naštěstí se natočila tak, aby vnímala výuku, takže to vlastně ani není profil. Byla natočená víc ode mě.© Hanka Rose 2010 - 2014