Červenec 2013

Prázdniny!

28. července 2013 v 22:28 | Hanka Rose |  Můj deníček
Nějak to nechápu. Čas neúprosně běží a já se jen doma válím. To teda dělám tento týden. Ty tři týdny předtím ale byly zajímavější. První týden jsme byli v Chorvatsku. Cestou jsem seděla vedle taťky a navigovala, takže jsem toho moc nenaspala. Když jsme tam přijeli, nebylo takové teplo, jaké jsme očekávali. Koupat jsme se tedy nešli. Až další den jsem tam teda vlezla, ale takovou radost jsem z toho neměla. Jinak jsem se ale skvěle bavila. Konečně jsem totiž vypadla z normálního světa. Byl tu klid a nic se nemuselo řešit. To jsem si užívala. Byli jsme na takovém soukromnějším místě, kde jsme k pláži museli lézt po kamenech, ale byla to celkem zábava. Líbilo se mi, že jsem mohla večer vyjít ven a projít se romanticky u moře. Jen ten kluk mi chyběl. Jinak jsme byli na lodi a dokonce na raftech! To bylo úžasné!


Čmáranice posledních dní

14. července 2013 v 0:11 | Hanka Rose |  Kresba a tvorba
Konečně jsem naskenovala zbytek mého kreslícího sešitku ve škole. Dala jsem dohromady čtyři poslední čmáranice (kresby) a chci vám je ukázat. Jsem zvědavá, co na ně budete říkat.

Jinak prázdninuji zatím celkem dobře. Vlastně výborně, protože jsme byli u moře. No a teď si doma protřiďuju věci a mám radost z toho, že se mi to tady uklízí. Ono totiž ke konci června už na to jaksi nebyl čas. Zítra sestra odjíždí na tábor, tak bude doma klid a budu most do ateliéru a dělat si tam, co se mi zlíbí, aniž by mi do toho kecala.


© Hanka Rose 2010 - 2014