Únor 2013

Vzpomínka - aneb tehdejší abstrakce

18. února 2013 v 19:27 | Hanka Rose |  Kresba a tvorba
Kdysi dávno, vlastne přesně 27. 6. 2011 jsem si jen tak kreslila. Podle deníčku jsem zjistila, že to bylo pondělí. Tenkrát, když jsem ještě byla v deváté třídě. Zrovna ten den jsem byla mezi nejlepšími žáky přijatými starostou. Stěžovala jsem si na neustálé čekání, ale potom jsme seděli v restauraci u poháru. Zbytek dne jsem trávila na zušce se svou nejlepší kamarádkou. Ale to jen tak. Předpokládám, že večer jsem dostala chuť na kreslení - čmárání, ale o tom už jsem se ve svých zápiscích nezmínila.


Jako nevěsta

16. února 2013 v 17:12 | Hanka Rose |  Kresba a tvorba
Zdravím! Poslední dobou se na notebooku nudím, tak jsem se rozhodla trochu si hrát a pokusit se něco pěkného vytvořit. Myslím, že se mi to povedlo. Podle jedné fotky z kolony jsem nakreslila tohle.


Sněží!

14. února 2013 v 19:53 | Hanka Rose |  Fotky mé výroby
Líbí se vám sníh? Mě strašně. Akorát za okny se na něj dívá mnohem líp... Každopádně včera cestou do školy a ze školy jsem se občas zastavovala a fotila si tu bílou nádheru. Samozřejmě jen na mobil, ale kvalita není tak špatná. Jsem s tím docela spokojena. Když jsem tak procházela bílou krajinou a dívala se na vzdálené bílé lesy pokryté mlhou a na nejbližsí stromy a jejich bílé větve, vnímala jsem najednou ticho a klid. Harmonii. Líbila se mi ta atmosféra.


Kolonujeme

11. února 2013 v 13:17 | Hanka Rose |  Můj deníček
Na konci ledna jsme si vyzvedli vysvědčení a ještě ten den jsme měli závěrečnou kolonu. Všechny holky měly na sobě nádherné bílé šaty. Všechny jsme byly nevěsty. Tak trochu jsem to brala jako zkoušku na svatbu. Úvodní polonézu jsme odtančili a pak už to jelo. Valčík, polka, waltz - to se hrálo pořád. Jen parkrát jsem si zatančila cha-chu, jive nebo mambo. Musím říct, že jsem si moc neposeděla, většinou jsem byla na parketu. Nohy mě bolely a myslím, že to nebylo jen botama, ale taky dost těžkými šaty. Nebyla jsem na to zvyklá, ale užívala jsem si to, jak jen jsem mohla. A pak, najednou, už byla půlnoc. Kapela se loučila a my tedy také. Přišlo mi to všechno tak krátké!


© Hanka Rose 2010 - 2014