Leden 2013

Mazlím se s oblostí

13. ledna 2013 v 21:19 | Hanka Rose |  Kresba a tvorba
Někdy v minulém školním roce jsme dostali za úkol nakreslit jak Bojím se ostrosti, tak Mazlím se s oblostí. První výtvor jste už viděli, co říkáte tomuto? Já osobně s tím zas tak spokojená nejsem, ale co už :D


Poprvé v novém roce

2. ledna 2013 v 16:16 | Hanka Rose |  Můj deníček
Zdravím vás a dodatečně přeju šťastný nový rok. Jsou prázdniny a přesto jsem si na blog nenašla čas. No, spíš se mi nechtělo. Byly Vánoce! Sledovala jsem pohádky a trávila čas s rodinou a známými. Viděla jsem všechny tři nové pohádky na jedničce. Která se vám nejvíc líbila? Dvanáct měsíčků, Šťastný smolař nebo O Pokladech? Mně osobně se nejvíc líbil Šťastný smolař, protože to bylo prostě vtipné. Zjišťuju ale, že když se podívám na nějakou pohádku, kterou jsem v dětství milovala, najednou už není tak úžasná jako dřív. Divné. Nebo vlastně asi normální.

Taky jsem zjistila, že se těším do školy. A to se těším už týden, to není jenom tím, že jsem doma dlouho. Prostě když si školu užívám, užívám si společné chvíli s přáteli, bavím se, tak se tam těším, protože doma je sice doma, ale občas se tu nudím.


© Hanka Rose 2010 - 2014