Říjen 2012

Stále žiju!

21. října 2012 v 21:16 | Hanka Rose |  Můj deníček
Áno, jsem tu zas. Dlouho jsem přemýšlela, co bych sem tak napsala, protože poslední dobou se toho moc publikovatelného nenafotilo. Ale žiju si docela dobře. Ve čtvrtek večer jsem odjela na soustředění našeho malého sboru, kam už ani nechodím. Jela jsem si s nimi zazpívat a s Linnie jim udělat nějaký ten zábavný program. Když jsem ještě kdysi před asi pěti šesti lety chodila do sboru za jeho (podle nás) největší slávy, tak se většinou hrálo na rodinky. I tak nás to strašně bavilo!

Těmto sboristům jsme nakonec připravily něco z Antického Řecka. Upřímně, tvářily jsme se, že vše máme promyšlené, ale vlastně jsme to celé vymýšlely až na místě. Výsledek byl skvělý! Vytvořily se tři týmy. První úkol byl jednoduchý a to, zaběhnout pro lísteček s body a nasbírat jich co nejvíc. Dále následovalo vystoupání kamsi do kopce k Olympu. Vytvořily jsme úžasný rozcestník. Olymp našly týmy snadno. Následovala běhací bojovka s názvem: Ubraň svůj znak. Večer se k Olympu šlo znovu, potmě, a týmy zde pobavily Bohy svými kreativními krátkými vystoupeními.
Další den si vysloužily body za přesné házení šutrem. Za body a splněné úkoly dostaly části mapy a nápovědy. Díky nim pak hledaly každý svůj poklad. Následovalo konečné vyhodnocení a jelo se domů.

Bojím se ostrosti

13. října 2012 v 14:28 | Hanka Rose |  Kresba a tvorba
Tak se měl jmenovat obrázek. Mohli jsme kreslit, co jsme chtěli, jen aby se to shodovalo s názvem. Co mému výtvoru říkáte?První taneční

10. října 2012 v 18:56 | Hanka Rose |  Můj deníček
Konečně nám to mělo začít a já se trochu bála. Neměla jsem totiž domluveného žádného tanečníka a většina holek ano. Navíc tam mělo být trochu víc holek, tak jsem byla trochu napjatá, jestli si pro mě někdo přijde. Bylo to tu. Holky seděly pod pódiem pěkně vystavené jak v řeznictví. Jen si vybrat podle libosti. Kluci seděli naproti v řadách. Pár úvodních slov a zanělo: "Pánové, zadejte se." Kamarádky šly rychle na parket až jsem tam zbývala skoro sama. Naštěstí ale jeden kluk přece jenom došel! Byla jsem docela šťastná. Stáli jsme v kruhu a naučili se jednoduché: krok, přísun, krok, přísun, krok, krok... a stále dokola. I tohle někteří pletli. Nechápala jsem. Taky bylo vtipné pozorovat nějaké holky, co snad nikdy nestály na podpatcích.

Zápis ze dne čtvrtého, měsíce října

4. října 2012 v 16:31 | Hanka Rose |  Můj deníček
Zjisila jsem, že když nejsem závislá na nějaké hře na internetu, mám mnohem víc času. Dřive jsem vždy hrála nějakou hru, která vyžadovala pravidelnost. S nástupem na střední školu jsem takový typ hry nemohla hrát a tím pádem z mého herního seznamu moc nezbylo a takové ty jednorázové hry mě moc nechytly. Takže momentálně se u notebooku docela nudím a vymýšlím, co by se dalo dělat, protože sedět tu prostě musím. To proto se tu objevilo tolik článků za docela krátkou dobu.

Na facebooku se taky nudím. Kromě blogu se věnuji luštění killer sudoku. Znáte to? Mně to připadá lepší než to klasické. Taky jsem po dlouhé době upletla náramek z bavlnek. Dávám sem jeho fotku.Hra s nůžkami

3. října 2012 v 15:00 | Hanka Rose |  Kresba a tvorba
Aneb ve škole jsme dostali dva papíry, nůžky, lepidlo a snažili jsme se vytvořit nějaké do sebe zapadající tvary tak, aby nám to něco připomínalo. Můj výtvor asi nebyl zrovna nejlepší, ale myšičku jsem si celkem oblíbila :D
Tento styl, jakože v lepším provedení, se mi dost líbí.Trocha toho folklóru

1. října 2012 v 18:40 | Hanka Rose |  Můj deníček
Nikdy jsem se folklóru nevěnovala. Nehodlám s tím začínat, ale jela jsem za kámoškou na vesnici. Byla zde premiéra nově natočené balady odsud. Předtím nás ale uvítali nějakým tím zpěvem. Jelikož jsem holt musela chodit na základce snad každý rok na nějaké to folklórní vystoupení, vůbec mi to nevadilo. Byla z toho velká sláva. Hlavní herci se objevili na pódiu i s režisérem. Teprve snad po hodině se to pustilo. Bylo to pěkné, ale smutné. Co taky čekat od balady. Celkově to mělo jen dvacet minut, tak doufám, že ještě něco natočíja, abych zase mohla dojet.


© Hanka Rose 2010 - 2014