Srpen 2012

Prázdniny opravdu končí?

31. srpna 2012 v 18:48 | Hanka Rose |  Můj deníček
dyž jsem prvního července zjistila, že bez školy a přátel tam jaksi nemám co dělat, trochu mě děsila představa, že celé dva měsíce budu převážně doma. Jen s rodinou. To už jsem se těšila, až bude zase září a budu mít ten život zajímavější. Ovšem na prázdniny a nicnedělání si člověk zvykne rychle. A tak jsem se do školy přestala těšit a začala si užívat léta. S Linnie jsme se často vídaly, jezdilo se na koupaliště, pak přišla letní taneční škola v Luhačovicích, kam se doufám vrátíme i za rok, pár dní u dědy a brzo dovolená v beskydech. Po ní ještě návštěva sestřenky a už tu máme poslední týden prázdnin, kdy jsem se zajela podívat na gympl a další dny trávila s asi podrážděným slepákem doma v posteli. Dnes už je mi docela dobře a začínám si uvědomovat, že letošní prázdniny končí. Už jsem si i vypsala narozeniny a prázdniny do nového diáře (mimochodem koupeného v Anglii). Vypadá to, že druhák bude fajn, taky proč ne, že? Ale nevím, jestli se mi tam chce nebo ne. Jsem holt líný člověk... Ale zároveň občas potřebuju mít nabité dny. Chápete to? Já ne :D

Je to vážné. Dnes jsem byla ve škole!

28. srpna 2012 v 22:37 | Hanka Rose |  Přemýšlím...
Naštěstí jsem si jela jenom zařídit průkazku na jízdné. Ale i tak. Když jsme s holkama přišly do šaten, připadalo mi to, jako by bylo odpoledne po škole, my stále prvačky, a prostě jsme si tam zašly na záchod. Pak jsem si uvědomila, že už prvačky nebudeme. Budeme starší a všechno bude zase úplně jiné. Přemýšlela jsem, že dospělí víceméně ani neřeší jeden rok, ale my studenti a žáci? Každý rok je něčím výjimečný - úplně jiný. Obávám se, že až budu pracovat, bude to pro mě dost stereotypní...

Vyfotila jsem.

26. srpna 2012 v 19:19 | Hanka Rose |  Fotky mé výroby
Už to budou dva roky, co jsem vyfotila tuto fotku. Nikdy jsem ji nepoužila a teď mě zaujala. Už ani nevím, kde jsem to vyfotila. Líbí se mi. Co myslíte vy?


Nějak zkracuju články, co? :D


Mé kešky z dovolené

26. srpna 2012 v 17:52 | Hanka Rose |  Fotky mé výroby
Na dovolené jsme poznávali nové kouty Česka. Každé ráno před odjezdem jsem si našla aspoň jednu kešku, která by se v okolí našeho výletu dala najít. Pomáhal mi taťka, sestra nebo ostatní děti. Bylo to různé. Bavilo mě to, protože každý výlet byl ještě spojený s hledáním a většinou nalezením pokladu.


Týden výletů

23. srpna 2012 v 19:57 | Hanka Rose |  Fotky mé výroby
... aneb byla jsem na naší dovolené po Česku

Víte, už to byl devátý rok, co jsme jeli s dalšími pěti rodinami na dovolenou. Vždycky jsme někde v horách a zde se dělají různé výlety, na kterých poznáváme krásy Česka. Letos jsme byli v Beskydech. Prošli jsme si skanzen v Rožnově pod Radhoštěm, jeli na koloběžkách z Radhoště, prošli hrad Hukvaldy a Štramberk a taky jsme si zalozili v Gibon Parku. Moc se mi tato dovolená líbila. Co vy? Kde jste letos byli?


A long time ago, in a galaxy far far away... jsme napsaly poslední takovýhle článek. Tak jsme tu zase.

19. srpna 2012 v 19:54 | Hanka Rose & Eliška Linn |  Dvě blogerky píší dohromady
Uhm... tak...

Máme se skvěle!

Uhm... no.. jo, máme se perfektně. Jak jinak taky o prázdninách..

(zoufalý pláč)

Jasně, blíží se ke konci, ale to přece není důvod k zoufalému kvičení!

Já vím, ještě celé dva týdny! Není si na co stěžovat a školu taky přežijeme. Vlastně se tam docela těším...

Ach ne. Ne téma škola. Začnu se tady rozplývat nad umprumkou a celý společný článek půjde do háje, protože se změní v můj monolog - občas proložený tvým povzdechnutím nebo tak.

Dobře no, takže zpět k prázdninám. Co naše společné deníky? Měly bychom pokračovat, ale jaksi se teď k tomu nemáme.

Možná jsme to s nimi přehnaly na začátku a teď na ně prostě není nálada. Teda já nemám náladu ho dotáhnout přes CELÉ MĚSTO až k vám domů, to fakt ne.


© Hanka Rose 2010 - 2014