Červen 2012

Konec roku se přiblížil a začínají prázdniny!

29. června 2012 v 10:13 | Hanka Rose |  Můj deníček
Gratuluji vám k (doufám) úspěšnému zakončení školního roku. U mě to tak bylo. Sice nemám samé jedničky jako na základce (jo, jedna dvojka mi to pokazila), ale přesto jsem skončila výborně a můžu slavit. První rok na gymplu utekl jako voda. Našla jsem si nové přátele, udělala si pořádek v těch starých a tak nějak proplula celým školním rokem a krásnými známkami.

Když teď vzpomínám na svůj první den na gymplu. Jo, to bylo divné. Takový ten pocit z té školy, když jsem nevěděla, co všechno mě čeká a jaké to bude. Každé ráno jsem pak před tou školou měla dost velký respekt, který ale postupně klesal. Samozřejmě, že teď mám ten respekt taky, ale tak stokrát menší. Je zajímavé si vzpomenout na pocity, které ve mně byly každé ráno. A už nejsou.

Tvořím byt!

23. června 2012 v 23:52 | Hanka Rose |  Kresba a tvorba
Zdravím vás! V minulém článku jste se dozvěděli, že pomáhám s povídkou Proti přírodě jedné skvělé autorce fan fiction povídek na blogu Potterovské povídky. Dnes jsem pro ně ve SketchUpu "nakreslila" byty. V povídce jsou to byty Angeliny a George. Dost jsem si s nimi vyhrála a baví mě to. Co na ně říkáte?
/Předem upozorňuji, že nábytek a celkové vybavení jsem si stáhla, protože jsem opravdu neměla čas to všechno malovat a musím se přiznat, že bych to nezvládla tak skvěle./ Každopádně se vám to snad bude hodit při čtení povídky...

Půdorys obou bytů. Vlevo Angelinin a vpravo Georgův.

Pozvánka

21. června 2012 v 19:23 | Hanka Rose |  Můj deníček
Ráda bych vás pozvala na blog jedné skvělé autorky potterovské fan fiction. Četla jsem od ní všechno a naskytla se mi možnost pomoct jí při psaní další kapitolovky. První kapitola je na světě!

Dnes odpoledne jsme totiž tak trochu blbly a začaly vymýšlet postavy, jejich vzájemné vztahy a taky jsme si podrobně nakreslily, kde bydlí. Byl to skvěle strávený čas s ní a doufám, že se nám podaří napsat i ty další kapitoly, abyste měli co číst.

Doufám, že si tuto povídku přečtete. Teda pokud máte rádi Harryho Pottera tak jako já. Mějte se!


© Hanka Rose 2010 - 2014