Květen 2012

Čeká mě dost dlouhý výlet!

30. května 2012 v 21:53 | Hanka Rose |  Můj deníček
Víte, pojedu do Anglie! Věřím, že někteří z vás tam jistě byli a někteří ne. Pro mě je to ale velká událost! Pojedu tam poprvé, na týden. Jedu se školou, budeme bydlet v rodinách a strašně se těším! Akorát nevím, kdy se stihnu nabalit. Jedeme už v sobotu ráno. V pátek mám taneční a školu, takže budu ráda, když večer stihneme nachystat poslední zbytky věcí. Ve čtvrtek mám školu, jedeme nakupovat a pak mám balet. Takže bych to měla z velké části nabalit dnes. Ovšem nechce se mi! Dnes sice byla pohodová škola - byli jsme na procházce po městě a pak na kulturáku - ale odpoledne jsem hrála na klavírním večírku. Takže jak to tak vidím, asi se budu balit v noci z pátka na sobotu. Nevím, kdy budu spát. Pojedu nevyspaná a v autobuse se taky moc nevyspím. Sakra! To nevypadá moc dobře! Takže proto se netěším...
Ale jinak se těším a nemůžu se dočkat až budeme na cestě, budeme chodit po Londýně, anglicky konverzovat s rodinou... Bude to skvělá zkušenost!

Tak co, byli jste v Anglii? Nějaké rady?


Nová posedlost!

21. května 2012 v 22:51 | Hanka Rose |  Můj deníček
Moc se Vám omlouvám! Teda jestli to ještě někdo čte. Víte, teď se toho seběhlo docela dost. Byla jsem na Vysočině na víkend a pak jsem četla, četla, četla! To tento víkend. Čtu VAMPÝRSKOU AKADEMII. Když jsem to začala číst, říkala jsem si, že je to zase něco o vampýrech, nic zajímavého. Ale postupem času... Ne, jedničku jsem přečetla v pohodě a dvojku taky. Měla jsem ráda postavy a věřila jsem, že přečtu všech šest dílů, ale teď! Mám za sebou už čtyři! Třetí jsem dočetla v pátek a dnes čtvrtý. Víte, teprve u třetího a čtvrtého jsem se do toho příběhu zamilovala. Připadá mi to podobné, jako když jsem bývala závislá do Twilightu. Miluju ty postavy a nedokážu se od nich odtrhnout. Dnes jsem četla celé odpoledne, co jsem přišla ze školy. Tu teď díky těmto knížkám flákám docela dost. Dřív jsem na ni myslela aspoň duševně, ale teď nic! Jsem úplně jinde. Nevadí mi to. Baví mě být zasněná a zblázněná do něčeho, co zná jen pár lidí. Ovšem stále přemýšlím nad tím, jestli je to pro mě dobré. Jestli je dobré být zasněná a nežít svůj život. Žít život v knížce. Má to ale jednu výbornou vlastnost - slovní zásobu. Teď mám chuť psát klidně celé slohovky a to na sloh fakt moc nejsem.


© Hanka Rose 2010 - 2014