Duben 2012

Neuvěřitelné!

21. dubna 2012 v 22:35 | Hanka Rose |  Můj deníček
Poslední dobou je to úplně jiné. O Velikonočních prázdninách se totiž dodělávalo podkroví. Sestřin pokoj a ateliér, taková malá místnůstka, kde plánujeme tvořit a malovat. Zbývala už jen podlaha. Pustila jsem se do ní s taťkou! O tom už jsem se ale zmiňovala v předešlém článku... Ale. Tenkrát jsem dva dny nebyla na notebooku. Nechyběl mi. Za týden jsem byla na soustředění, kde jsem taky neměla notebook. Opět dva dny bez něj. Taky od té doby píšu zápisky do deníčku jako do deníčku. Ručně. Na notebooku se nudím. Zhlédnu facebook, zjistím, že se nic neděje, ještě mail a nudím se! A tak jdu občas do ateliéru, kde sice ještě není nábytek, ale už jsou tam i sedáky na zem a věci, takže si sednu a něco málo udělám do našich společných deníků s Linny.

Barevná krajinka

11. dubna 2012 v 18:35 | Hanka Rose |  Kresba a tvorba
A je tu duben! Jak jste si užili Velikonoce? Já výborně! Teď jsme totiž dlouho stavili podkroví a konečně se o Velikonocích dodělalo! Musím se pochlubit, že jsem taťkovi pomáhala s podlahou. A to jako hodně! Celé dva dny jsem ani neotevřela notebook a to už je co říct!
Poslední dobou jsem nadšená z obchodů s nábytkem, jelikož do jedné nové místnosti se teprve bude dělat a musí se to pořádně vymyslet. Včera, když jsme jeli autobusem kolem OBI, usmívala jsem se jako blázen! :D


© Hanka Rose 2010 - 2014