Březen 2012

Pohádkové nebe

31. března 2012 v 15:21 | Hanka Rose |  Fotky mé výroby
Jednou jsem šla ze školy a podívala jsem se nad sebe. Uviděla jsem tohle. Možná to není tak úžasné, jak si myslím, ale mně se to strašně líbí! Takový klid a mír z té fotky čiší. A přesně tak sjem se cítila, když jsem to fotila. Ach! A zrovna teď, když se podívám z okna, nebe je šedé, zamračené. Trochu rozdíl.


Poznámka: Je to foceno pouze mobilem, tak nehleďte tolik na kvalitu.

Maluji!

31. března 2012 v 14:16 | Hanka Rose |  Kresba a tvorba
Ahojte! Moc se tomu tady nevěnuju, co? Není nálada, však to znáte, ne? Ovšem nedávno jsem ve výtvarce domalovala jeden obrázek. Docela se mi líbí a proč se jím tady nepochlubit, že? Měli jsme nakreslit stromy nějak za sebou a barevně to odlišit, aby bylo poznat, který je vepředu a který vzadu, a použít je jednu barvu plus černou a bílou. Tak co tomu říkáte?


Zajímavé, že jelikož jsme si zrovna při malování povídali o hororech, když jsem se teď podívala na ty větve, hned jsem si na to vzpomněla :D

Jaro!

21. března 2012 v 22:06 | Hanka Rose |  Můj deníček
Ano, máme tu jaro! Jenže... Sice si chodím v jarní bundičce a odpoledne je fakt nádherně, ráno a večer je ale strašná kosa! Taky vám to tak strašně vadí? Mně jo! Nejsem zrovna typ člověka, co je mu i v zimě teplo. Já potřebuju to teplo! Takže ráno bojuju se zimou a snažím se to přežít. Mám to naštěstí jen deset minut cesty k vlaku. I tak závidím těm, co to mají pět minut. Líbí se miale, že už je světlo! Dokonce dnes poprvé svítilo slunce do okna! Nádherný pocit, když nevstáváte za tmy.

Ale pryč od vstávání! Všimli jste si, že už jenom přesně dva týdny a jsou Velikonoce? Já to počítám a nemůžu se dočkat. Ne že by škola byla tak hrozná. Potkávám tam fajn lidi a tak nějak sjem zařazená do společnosti. Víte, před jarními prázdninami jsem byla nemocná a tak nějak jsem byla devatenáct dní doma! Jak jsem se těšila, až se zařadím do provozu! Takže i když se vlastně těším na každý víkend a prázdniny, pak se stejně ráda zařadím do procesu.

Tak si užívejte jara! Já už jsem například byla na cyklostezce na kolech! Sice to byl večer a byla mi strašná kosa, ale byla jsem! A bylo to fajn... Mějte se!


© Hanka Rose 2010 - 2014