Září 2011

Nedělní lenošení

20. září 2011 v 19:45 | Hanka Rose |  Můj deníček
V neděli to bylo skvělé. Prostě jsem si jen seděla a nic nemusela dělat. Teda, vlastně přede mnou byla škola, ale jaksi jsem to neřešila. Nejsem ten typ člověka, co se už v pátek chystá do školy na pondělí. Já si to nechávám na neděli odpoledne (a to jen proto, že jsem na gymplu - dřív jsem se chystala až večer). Nicméně tato neděle se vydařila. Po obědě jsme pekly buchtu. Jen bublaninu s borůvkama, ale i přesto byla dobrá.
Tady ji máte vyfocenou, no, nedali byste si?

Článek ze školy o adapťáku

12. září 2011 v 12:40 | Hanka Rose |  Můj deníček
Máme informatiku a jelikož nemám co dělat, řekla jsem si, že bych sem mohla něco napsat. Víte, ve čtvrtek jsem jela na adapťák, kde jsme se měli poznat. Jakože naše 1.B. Myslela jsem si, že to není nutné, když už tak ty lidi kolem sebe docela znám. Ovšem spletla jsem se. Za ty tři dny jsem se o nich hodně dozvěděla a protože bývám hodně často taková zamlklá, tohle mě přinutilo mluvit a jednat. Tím pádem mě poznali a já poznala je. Zjistila jsem, že snad každý je dost chytrý a má skvělé nápady a názory. Až jsem se lekla. Nebyla jsem zvyklá na to, že celou třídu tvoří inteligentní lidi. Bylo skvělé se to dozvědět.

Takže adapťák byl skvělý, asi nejlepší (jo, na žádném jiném jsem ještě nebyla). Hráli jsme různé hry. Bylo jich dost. Přitom jsme byli rozděleni do různých skupin. V nich jsme museli spolupracovat a řešit problémy, takže tím jsme se seznámili a nebáli se na sebe promluvit. Asi všichni budeme vzpomínat na to, když nám konečně lektoři dali přestávku a my jsme si sedli na chodbu vedle pokojů a kecali a kecali a kecali. Na to nezapomenu.

A co vy? Jaký byl váš adapťák ať už v tomto nebo minulých letech?

No, takže já končím. Ještě se pokusím něco nakreslit, ale nejsem si jistá, jak to bude vypadat. Mějte se! ;)

První dva dny na gymplu

4. září 2011 v 20:21 | Hanka Rose |  Můj deníček
Tak. Už jsem tam byla dvakrát, a? No... Nejvíc mě asi zaskočilo, že mě bolela hlava, což asi způsobilo to brzké vstávání už v šest. Jinak se mi to zdálo docela super. Přežila jsem cestu k vlaku, nasedla a dojela. Dorazila na gympl, ale kam teď? Nikdo se mi neobtěžoval sdělit, kde najdu svou třídu, a do hledání a následného bloudění jsem se pouštět nechtěla. Naštěstí jsem potkala známé holky od nás ze třídy, které mě tam pak dovedly. Ve třídě jsem se viděla s pár lidma, co jsem je už viděla i na "slučáku" a sedla si pěkně k oknu...


© Hanka Rose 2010 - 2014