Srpen 2011

Jo, srpen byl krátký...

31. srpna 2011 v 14:33 | Hanka Rose |  Můj deníček
Ani jsem sei nevšimla a už je skoro pryč! Je strašné, jak ten čas letí... A co jsem vlastně dělala ty celé dny, že jsem sem nemohla napsat? No, ne že bych byla nějak vytížená, takže teoreticky jsem mohla psát, ale to víte, člověku se občas nechce. Stále jsem to odkládala, až to dopadlo takhle. O celém srpnu, když nepočítám tento článek, jsem nenapsala vůbec nic. Jsem děsná.

No ale dobře, aspoň teď v krátkosti. Na začátku srpna jsem se často vídala s Linnie. Společně jsme pletly náramky, o kterých jsme chtěly napsat, ale jaksi to nešlo, takže snad příště. A pak jsem měla sraz s mojí budoucí třídou na gymplu. To bylo docela zvláštní, ale tak jsem konečně někoho poznala, takže je to lepší, než kdybych se se všemi seznamovala až prvního září (ehm, zítra, že? :D). Takže tak. Pak jsme jeli na dovolenou na Šumavu. Jezdíme společně šest rodin, takže jsem se tam nenudila. Dobře, kdysi se mi na ty dovolené (jo, tohle už byla asi devátá v pořadí) moc nechtělo, ale už jsem to překonala a těším se tam. On je totiž problém v tom, že jsem nejstarší ze všech dětí... Ale nevím, tento rok to bylo prostě super a dovolenou jsem si užila.

Po půl roce se společným článkem

5. srpna 2011 v 21:04 | Hanka Rose & Eliška Linn |  Dvě blogerky píší dohromady
Shiiiine ooon meeeee (zpívá)

Už to nemusíš zpívat, už to máme za sebou!

To je pravda, to je pravda... (šeptem)

Nešeptej, nebo začnu taky...

Už hodně dlouho to máme za sebou. Kolik to je? Uhm...

Červen... šestnáctý! :D

A jo vlastně, na Prázdninách jsou za dveřmi... Prázdninách za dveřmi... jak se to takhle dá říct?

Nevím, tak dobrá v češtině nejsem...

Ani já ne. Tak to necháme plavat a... co budem řešit teď?

Zbytek července - Pečení a Pejsci!

4. srpna 2011 v 11:28 | Hanka Rose |  Můj deníček
No jo, nadávám si za to každý den. Nedokázala jsem splnit to, co jsem chtěla. Chtěla jsem tady dávat každý den článek o tom, co se děje a tak. Nevyšlo to. Ostatně zbytek července nebyl tak veselý. Neměla jsem co dělat. Venku bylo pořád hnusně tak proč chodit ven? Doma jsme ale pekli. Zkoušeli jsme upéct muffinky. Bezlepkové. Samozřejmě když to bylo poprvé, koupili jsme si na to tu směs. Musím se pochválit, protože jsem je víceméně udělala sama. Nejsem zrovna šikovná v kuchyni, takže jsem ráda, že aspoň tohle jsem zvládla. Sice nenaskočily tak, jak bylo v plánu, ale chutnaly výborně!
© Hanka Rose 2010 - 2014