Březen 2011

Jaro přichází!

21. března 2011 v 16:15 | Hanka Rose |  Fotky mé výroby
A máme tu první jarní den! Jak já jsem se na jaro těšila. Ani nevíte jak, no možná víte, protože: kdo by se netěšil?! Všechno kvete a vyrůstá, sluníčko víc svítí, ptáci zpívají... Všechno je takové radostnější!

Včera jsem na chvilku vyletěla do zahrady a něco málo vyfotila z babiččiné skalky. Jsou to takové první jarní fotky. I teď, kdy sedím u notebooku, tak sluníčko krásně svítí, poslouchám, jak krásně tam venku zpívají a je docela teplo. Odpadl nám sbor, takže mám více času! Prostě pohodička :)

Máme tu rušno...

13. března 2011 v 12:43 | Hanka Rose |  Můj deníček
Už se vám někdy stalo, že jste si připadali jako ve filmu? Mně v pátek. Šla jsem po škole a za mnou kluci pustili jakousi písničku. Připadalo mi to, jako že je začátek filmu. Jako bych šla po škole a začínala vyprávět, co se mi událo... Byl to zvláštní pocit.

Kreslila jsem Hrneček

6. března 2011 v 20:02 | Hanka Rose |  Kresba a tvorba
Nedávno, jak jsem byla (dobře, možná ještě jsem) nemocná a měla jsem spoustu času, tak jsem zašla dolů s pár obrázkama a tam je nascenovala. Takže bych vám dnes chtěla ukázat moji kresbu hrnečku ze sedmé třídy. Tenkrát se všem dost líbil. Kreslila jsem ještě jeden, ale bohužel jsem ho nedokreslila. Řeknu vám, takovéhle věci mě kreslit fakt baví! Musím si to někdy zopáknout... (ale kdy? když už půjdu do školy)

Dneska jsem si sedla k PhotoFiltru a ještě jsem ten hrneček trošičku upravovala do takové elektronické podoby. Docela se mi to líbí. Samozřejmě, i ten normální je pěkný, ale ten upravený hrneček je takový úhlednější.

"Mrznu, mrzneš, mrzneme" aneb Nacvičování na ples

5. března 2011 v 15:08 | Hanka Rose |  Můj deníček
Takže dneska bude ten dlouho očekávaný školní šibřinkový ples. No. Dopoledne jsme tam byli nacvičovat na taneční. Neumíte si představit, jaká tam byla zima! Bohužel, nějak jsem přeslechla, že si máme donést tepláky, aby nám nebyla zima. Měla jsem s sebou jen věci na pantery a to znamená jen růžové silonky na nohách. Po chvilce mrznutí a snažení se převléct jsem zjistila, že nemám i cvičky. No prostě den (doufejme jen dopoledne) blbec.Čmárala jsem si...

4. března 2011 v 21:17 | Hanka Rose |  Můj deníček
Včera večer, než jsem šla spát, jsem si vytáhla fixovky, náčrtník a začala kreslit. No, zas takové umělecké dílo to není. Spíš jsem si tak čmárala a postupně zaplňovala papír. Nevím, ale strašně mě to bavilo. Nepřemýšlela jsem nad tím, co kreslím, prostě jsem jen načmárala, co mě zrovna napadlo. Bylo to hodně osvobozující. Zatím si ještě vzpomenu, kde jsem začínala, ale časem to zapomenu... No nevím, prostě jsem někde začala a z toho rozvíjela další a další čáry a klikyháky.


© Hanka Rose 2010 - 2014